"EDUKACJA I TERAPIA Z PSEM" - Dzień 4
W środę, 23 marca, odbyły się kolejne zajęcia z #FundacjaAnimaniacy, które poprowadziła Pani Karolina z Tajgą oraz Pani Ania z Sali. Udział wzięły klasy: 6a, 7b i 7e.
Uczniowie świetnie się bawili tego dnia. Siedzieli w kręgu i losowali ciekawe zadania do wykonania z psem lub sami musieli wcielić się w rolę psa
Zabawa wymagała od uczniów kreatywności, poczucia humoru i odwagi. Liczyło się pozytywne nastawienie
oraz wsparcie
ze strony grupy. Nie było łatwo...oj nie, jednak wszystkie zespoły świetnie poradziły sobie z wyzwaniami!!!
Dziekujemy serdecznie fundacji za kolejne super spotkanie oraz ogromną dawkę POZYTYWNYCH EMOCJI
!!!
Magdalena Ceglarz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!