Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

"EDUKACJA I TERAPIA Z PSEM" - Dzień 4

Ocena 0/5
????????????????‼️ 

W środę, 23 marca, odbyły się kolejne zajęcia z #FundacjaAnimaniacy, które poprowadziła Pani Karolina z Tajgą oraz Pani Ania z Sali. Udział wzięły klasy: 6a, 7b i 7e.
Uczniowie świetnie się bawili tego dnia. Siedzieli w kręgu i losowali ciekawe zadania do wykonania z psem lub sami musieli wcielić się w rolę psa ???? ???? Zabawa wymagała od uczniów kreatywności, poczucia humoru i odwagi. Liczyło się pozytywne nastawienie ???? oraz wsparcie ???? ze strony grupy. Nie było łatwo...oj nie, jednak wszystkie zespoły świetnie poradziły sobie z wyzwaniami!!!
Dziekujemy serdecznie fundacji za kolejne super spotkanie oraz ogromną dawkę POZYTYWNYCH EMOCJI ❣️!!!

Magdalena Ceglarz

???????????????????????? DZIĘKUJEMY ???????????????????????? !!!!!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności