Zajęcia w pracowni kulinarnej
Na ostatnich zajęciach uczniowie koła kulinarnego piekli ciasto, muffinki oraz przygotowywali sałatkę.
Zajęcia kulinarne to znakomity przykład edukacji przez doświadczanie. Dzieci rozwijają zdolności motoryczne, uczą się pracy w zespole, współpracy, organizacji i planowania pracy. Kształtują nawyki zdrowego żywienia, a przy okazji utrwalają jednostki masy, objętości oraz doskonalą umiejętność zrozumienia instrukcji. Dzieci są zadowolone nie tylko z uczestnictwa w zajęciach, ale przede wszystkim z konsumowania ich efektów.
Podczas zajęć wykorzystany jest sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszłości.
Opiekun koła: Krystyna Jęśko
#LaboratoriaPrzyszlosci
#LaboratoriaPrzyszłości

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!