Dzień Bezpiecznego Internetu
23 lutego obchodziliśmy w naszej świetlicy szkolnej Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji w ramach zajęć świetlicowych przeprowadzono pogadanki i dyskusje na temat bezpiecznego korzystania z sieci. Świetliczaki zapoznały się z zaletami, jak również z zagrożeniami, jakie niesie z sobą korzystanie z internetu. Uczniowie obejrzeli krótki filmik ze strony internetowej sieciami.pl pt.: ,,Nie ufaj osobom poznanym w sieci" i rozwiązywali karty pracy. Atrakcją dnia było własne wykonanie laptopa. Zajęcia bardzo się spodobały, a uczniowie chętnie w nich uczestniczyli.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!