Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Dzień Bezpiecznego Internetu

Ocena 0/5

23 lutego obchodziliśmy w naszej świetlicy szkolnej Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji w ramach zajęć świetlicowych przeprowadzono pogadanki i dyskusje na temat bezpiecznego korzystania z sieci. Świetliczaki zapoznały się z zaletami, jak również z zagrożeniami, jakie niesie z sobą korzystanie z internetu. Uczniowie obejrzeli krótki filmik ze strony internetowej sieciami.pl pt.: ,,Nie ufaj osobom poznanym w sieci" i rozwiązywali karty pracy. Atrakcją dnia było własne wykonanie laptopa. Zajęcia bardzo się spodobały, a uczniowie chętnie w nich uczestniczyli.    

Galeria zdjęć

329569794_240439391671821_3750109391496453465_n 329792464_1251061962167892_5181427619455294661_n 329896763_112154005141409_6713331829335130627_n 330051911_881814239716550_8234103659263321672_n 330337841_1318679815374005_5038427062496098642_n 330356347_650590136833892_7239799453393544283_n 330382796_211097584772487_8753881885477754832_n 330391811_202089689071939_953367505554088745_n 331561418_1320399078739321_3736609506373726636_n 332384450_727214079053810_3234608232175918713_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności