Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

34 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ocena 0/5

W niedzielę wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 1 wzięli udział w 34 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z zaangażowaniem i uśmiechem kwestowali na ulicach miasta, spotykając się z dużą życzliwością mieszkańców. Udział w akcji był cenną lekcją empatii i wspólnego działania. Gramy razem do końca świata i jeden dzień dłużej!  Dziękuje, że byliśmy i daliśmy radę Nadia, Michalina T, Natasza, Julia, Zosia, Michalina, Wojtek, Kacper, Maciej, Oliwier, Lila, Julia, Zosia S., Wiktoria, Zosia S., Iga, Sonia, Lena, Patryk, Antoni, Ania, Julia, Kornelia. Jesteście mega   
Agnieszka Piasecka-Kłos

Galeria zdjęć

619050554_1526898332494063_7683523006009929550_n 619256738_1526898385827391_4214712793533955184_n 619260154_1526898429160720_1864280805762238168_n 619283393_1526898545827375_4086521768811977552_n 619493022_1526898245827405_8307161137960921007_n 621677197_1526898465827383_3021061293614784803_n 621811335_1526898425827387_4943130379285710930_n 621847109_1526898335827396_234206272023346871_n 621944112_1526898222494074_2555639679407843697_n 622752407_1526898572494039_6896155404757712702_n 622987022_1526898225827407_4084841067354057765_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności