Akcja charytatywna Słodkie Mikołajki w JEDYNCE
W dniach od 1 do 12 grudnia 2025 w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna Słodkie Mikołajki.
Sprzedając uczniowskie pyszne wypieki, zarobiliśmy 1740,- złotych. Zebrane pieniądze przekazaliśmy dla chorego na zespół Westa i mózgowe porażenie dziecięce Stasia z Czarnkowa. Chłopiec potrzebuje rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu, aby lepiej funkcjonować.
Dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Potraficie okazać WIELKIE SERCE!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!