Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Bezpieczne ferie

Ocena 0/5

24 stycznia 2023r. odbyła się pogadanka przedstawiciela Policji na temat "Bezpiecznych ferii".  Już niebawem rozpoczną się ferie zimowe. Dla dzieci  najbliższe dni będą czasem odpoczynku i zabawy. Ale zanim to nastąpi musimy pamiętać o zasadach bezpiecznego spędzania zimowej przerwy.  Przed feriami zimowymi, Pani policjant starsza aspirant Karolina  Górzna-Kustra  z Komendy Powiatowej Komendy Policji w Czarnkowie  spotkała się z uczniami  klas  I- III i poruszyła temat bezpieczeństwa podczas ferii. Funkcjonariuszka  opowiadała o tym, jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe podczas zabaw na śniegu, lodowisku oraz w domu. Ostrzegała przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne, przestrzegała przed kontaktami z obcymi osobami oraz informowała o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach.
Aleksandra Matecka - Świętek
Katarzyna Durska

Galeria zdjęć

327351865_2409369359214988_6071123544707510440_n 327458978_1167275667489451_1733552500451141610_n (1) 327487374_3448168982126637_8918712615920896392_n 327633757_637200938405406_2633708278376355738_n 327807500_593403458786885_5000576993166883609_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności