Bezpieczne ferie
24 stycznia 2023r. odbyła się pogadanka przedstawiciela Policji na temat "Bezpiecznych ferii". Już niebawem rozpoczną się ferie zimowe. Dla dzieci najbliższe dni będą czasem odpoczynku i zabawy. Ale zanim to nastąpi musimy pamiętać o zasadach bezpiecznego spędzania zimowej przerwy. Przed feriami zimowymi, Pani policjant starsza aspirant Karolina Górzna-Kustra z Komendy Powiatowej Komendy Policji w Czarnkowie spotkała się z uczniami klas I- III i poruszyła temat bezpieczeństwa podczas ferii. Funkcjonariuszka opowiadała o tym, jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe podczas zabaw na śniegu, lodowisku oraz w domu. Ostrzegała przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne, przestrzegała przed kontaktami z obcymi osobami oraz informowała o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach.
Aleksandra Matecka - Świętek
Katarzyna Durska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!