KONKURS PLASTYCZNY "WAKACYJNA MAPA POLSKI"
"



Uczennice i uczniowie! Samorząd Szkolny ogłasza konkurs pt. „Wakacyjna mapa Polski”.
Rok szkolny rozpoczął się na nowo i musimy skupić się teraz na nauce, ale to nie znaczy, że nie można od czasu do czasu wrócić do miłych wakacyjnych wspomnień. Z uwagi na to My, koleżanki i koledzy z Samorządu Szkolnego, zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie „Wakacyjna mapa Polski”.
Konkurs polega na wypełnieniu konturu mapy naszegokraju wakacyjnymi wspomnieniami. Niech będzie kolorowo, ciekawie i kreatywnie. Technika pracy: kredka. Wszystkie narysowane elementy można również obrysować czarnym konturem dla podkreślenia kolorów. Inspiracja na zdjęciu załączonym do ogłoszenia.
Karty konkursowe z mapą Polski uczennice i uczniowie klas I-III mogą pobrać w świetlicy szkolnej, uczennice i uczniowie klas IV-VII w sali 114, zaś uczennice i uczniowie klas VIII w sali 142 .
Prace konkursowe należy składać do końca września w dyżurce szkolnej. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału, nagrody czekają 

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!