Kukiełkowe przedstawienie „Droga do szczęścia”
„Nie ma w życiu nic cenniejszego, od przyjaciela serdecznego”
Dzisiejszego dnia gościliśmy w naszej szkole Teatr Lalek Kukiełka z Ptaszkowej z kukiełkowym przedstawieniem teatralnym pt.: „Droga do szczęścia”. Bohaterowie przedstawienia: Babcia, owieczka Frania, pies Azor, kotka Niteczka oraz Czarownica swoim występem uświadomili uczniom, co jest w życiu najważniejsze. Od dziś mali widzowie wiedzą, jak należy walczyć o swoje szczęście, zrozumieć i naprawić swoje błędy oraz, że prawdziwe i szczere szczęście nie tworzą rzeczy materialne, lecz przyjaciele.
Dziękujemy aktorom za wartościowy przekaz i z niecierpliwością czekamy na kolejny spektakl.
Autorka postu: Katarzyna Durska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!