Lekcje historii w plenerze
Uczniowie klas czwartych naszej szkoły mieli przyjemność odbycia lekcji historii poza murami szkoły.
Dzięki pani Karolinie i panu Mikołajowi, pracownikom Muzeum Ziemi Czarnkowskiej, uczniowie dowiedzieli się o historii naszego regionu.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!