„Sala Spokoju dla uczniów i nauczycieli”
W Szkole Podstawowej nr 1 w Czarnkowie powstała Sala Spokoju – nowa przestrzeń przeznaczona do wyciszenia i relaksu dla uczniów oraz nauczycieli. Miejsce ma wspierać dobrostan psychiczny oraz pomagać w radzeniu sobie ze stresem szkolnym.
Realizacja inicjatywy była możliwa dzięki wsparciu sponsorów: Firma Optyczna Bartosz Stawiński, Pracownia fotograficzna Marcin Zodro, Firma " Wamir" Mirek Wardyński oraz Bank Spółdzielczy w Czarnkowie.
Sala spokoju to odpowiedź na realne potrzeby naszej społeczności szkolnej. Chcemy, aby uczniowie i nauczyciele mieli bezpieczne miejsce, w który mogą się wyciszyć i odzyskać równowagę. Zapraszamy do odwiedzania tego miejsca, które znajduje się w czerwonym budynku na parterze.
Szkoła składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za zaangażowanie i wsparcie tej ważnej inicjatywy.
Pomysłodawczyni Agnieszka Piasecka-Kłos.
(pedagog specjalny)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!