Poczet sztandarowy naszej Szkoły uczestniczył w obchodach uroczystości uchwalenia Konstytucji RP. W intencji Ojczyzny w Parafii pw. Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana odbyła się Msza święta.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!