V edycja konkursu technicznego im. A. Słodowego
Za nami V edycja konkursu technicznego im. A. Słodowego. W konkursie wzięło udział dwunastu uczestników, którzy zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności techniczne oraz kreatywne pomysły.
Wyniki:
I m. Kacper Mikołajczak 6a
II m. Kacper Harendarz 3b
III m. Eliza Bednarek 2b
IV m. Igor Gieremek 6a
V m. Maria Radzi 4c
VI m. Mike Rybarczyk 6d
Wyróżnienia:
Wojciech Kasperkowiak 1c, Ignacy Wicher 6a, Mikołaj Satkowski 5c, Julia Mikołajczak 4a, Konrad Grygorcewicz5b, Maciej Zieliński 7c.
Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 17.12.2025 r. w auli - podczas Świątecznego Przeglądu Twórczości, które rozpocznie się o godz. 17.00.
Sponsorami nagród są: zakład produkcyjny STEICO oraz żona pana Adama Słodowego - pani Bożenna Słodowy.
Celem konkursu było wykonanie przedmiotu praktycznego lub interesującego mechanizmu. Uczniowie mieli pełną swobodę twórczą – mogli wykorzystać różne materiały, takie jak drewno, papier, metal, tworzywa sztuczne czy materiały kompozytowe. Prace były wykonywane dowolną techniką, jednak nie wolno było używać gotowych elementów, co wymagało od uczestników dużej pomysłowości i zaangażowania. Materiały do prac dostarczyła firma STEICO, za co serdecznie dziękujemy.
Konkurs techniczny im. A. Słodowego to doskonała okazja, by rozwijać swoje zdolności manualne, techniczne i konstrukcyjne.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspaniałe projekty! Już teraz czekamy na kolejną edycję i kolejne fantastyczne pomysły naszych uczniów.
K. Jęśko

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!