Wigilie klasowe
Wigilie klasowe odbywały się w miłej i radosnej atmosferze. Sale były udekorowane świątecznymi ozdobami, a na ławkach stroiki oraz słodycze i owoce przyniesione przez uczniów. Wspólnie z wychowawcami uczniowie składali sobie życzenia, dzielili się opłatkiem. Następnie uczniowie śpiewali kolędy i rozmawiali przy świątecznym poczęstunku. Nie zabrakło także drobnych upominków. Spotkania były bardzo udane i pozwoliły poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!