Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Wigilie w kl. 4-8

Ocena 0/5

Dzisiaj uczniowie klas 4-8 zasiedlili do wspólnych wigilii, które przygotowali wraz z wychowawcami. Wspólnie spędzony czas, śpiewanie kolęd wprowadziło nas w świąteczny nastrój    

Galeria zdjęć

470546234_1189578226226077_3344277352316817717_n 470620250_1189578066226093_2445553124013164611_n 470625163_1189578149559418_7208671807780517437_n (2) 470625163_1189578149559418_7208671807780517437_n 470635811_1189816279535605_3972933195097416595_n 470820194_1189578186226081_1760969108405885036_n (1) 470820194_1189578186226081_1760969108405885036_n 471023659_1189578119559421_1022748786283527436_n 471100579_1189598656224034_6738106554291823093_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności