Dzisiaj uczniowie klas 4-8 zasiedlili do wspólnych wigilii, które przygotowali wraz z wychowawcami. Wspólnie spędzony czas, śpiewanie kolęd wprowadziło nas w świąteczny nastrój
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!