Kuchciki z 1a postanowiły przygotować wiosenne śniadanie, bogate w zdrowe nowalijki. Wyborne, kolorowe kanapki zostały zjedzone na drugie śniadanie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!