Wycieczka edukacyjna do Zakładu Kanalizacji i Wodociągów
Dnia 22 kwietnia klasy 2 b i 2 d uczestniczyły w wycieczce tematycznej Skąd się bierze woda w kranie?
Serdecznie dziękujemy pracownikom Zakładu Miejskiego Kanalizacji i Wodociągów w Czarnkowie za miłe przyjęcie oraz przygotowane niespodzianki. Dzięki Państwa zaangażowaniu wycieczka z okazji Dnia Ziemi była bardzo interesująca. Dzieci dowiedziały się, skąd bierze się woda w kranach, jak przebiega jej uzdatnianie oraz jak ważne jest oszczędzanie i dbanie o jej czystość.
B. Kwiczak, W. Pilecka

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!