DRZWI OTWARTE - relacja
18.02.2023r. odbyły się w naszej szkole „Drzwi otwarte”. Podczas imprezy przedszkolaki wspólnie z rodzicami mieli okazję pozwiedzać czarnkowską „Jedynkę” oraz skorzystać z bogatej oferty atrakcji, jakie przygotowali dla nich nauczyciele oraz uczniowie. Zwiedzający mieli m.in. okazję do: udziału w interaktywnych grach i zabawach, obserwowania eksperymentów chemicznych, programowania, spotkań z bohaterami utworów Sienkiewicza, skosztowania smacznych i cudnie wyglądających wypieków przygotowanych w pracowni kulinarnej oraz wypróbowania swoich sił w działaniach związanych z elektrotechniką i nowoczesnymi technologiami – druk 3D.
#LaboratoriaPrzyszłości
ZAPRASZAMY DO JEDYNKI

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!