Wycieczka Szkolnego Klubu Europejskiego
W dniu 12 grudnia 2024 roku, członkowie SKE wzięli udział w wycieczce do Poznania. Uczestniczyliśmy w warsztatach na temat Unii Europejskiej zorganizowanych przez panią Judytę Cabańską z organizacji Europe Direct. Temat przewodni: Ci daje nam Unia?
Kolejnym punktem programu były warsztaty w Muzeum Czekolady podczas których wykonaliśmy czekoladową choinkę oraz degustowaliśmy pralinki z belgijskiej czekolady, a na koniec spacerowaliśmy po Jarmarku Bożonarodzeniowym podziwiając ozdoby, zapachy i kramy świąteczne.
Agnieszka Sierszchuła
Hanna Polanowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!