Sukcesy Naszych wokalistek!
12.12.2024 r. wzięliśmy udział w XXVII POWIATOWYM FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK w MDK Trzciance.
Zespół w składzie: Antonina Bednarek , Miriam Grygiel i Wiktoria Żamojcin z klasy 5b wyśpiewały II MIEJSCE w kategorii zespoły wokalne klas 4-6 .
Siostry Liliana i Gabrysia Kacprzak śpiewały w kategorii soliści.
Lila Kacprzak wyśpiewała WYRÓŻNIENIE w swojej kategorii.
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn z kółka muzycznego, które pięknie zaśpiewały i godnie reprezentowały szkołę
Wszystkich tych, którzy chcieliby usłyszeć nasze talenty wokalne zapraszamy już w najbliższą środę,18.12.2024r. o godzinie 16.30 do auli naszej szkoły na występy artystyczne .
Ryszard Bryk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!