Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Tęcza w probówce

Ocena 0/5

Klasa 2b uczestniczyła w zajęciach prowadzonych gościnnie przez mamę naszej koleżanki Panią Martę Kępa - nauczycielkę chemii Szkoły Podstawowej im. Polonii Amerykańskiej w Gulczu.
Uczniowie poznali nazwy naczyń chemicznych: zlewka, kolba, pipetka, bagietka.
Pani Marta w ciekawy oraz bardzo przystępny sposób przedstawiła sposób powstawania tęczy. Uczniowie mieli możliwość samodzielnego wykonywania doświadczeń: mieszanie barw podstawowych, zmienianie gęstości cieczy oraz tworzenie tęczy w probówce.
Za wspaniałą pracę dzieci zostały nagrodzone medalami oraz słodkim poczęstunkiem kaszkowcem - wypiekiem Pani Marty
Dziękujemy mamie Zojki za wspaniałą lekcję.

Wych. Klasy 2 b
W. Pilecka

Galeria zdjęć

5BD78F96-B0F8-4BCF-9677-2430B5C364A1-COLLAGE 9D2364A5-4E10-46AC-85A3-0FF229B353F9-COLLAGE 28E0C85D-5346-42AE-9393-4D362C7BF7B8-COLLAGE 70D0CEC5-5044-4073-853C-DF81C8364699-COLLAGE 2577BB36-1CD6-44CD-9642-76429A721D7A-COLLAGE 663678E1-E308-4F0A-944D-EFC60A0CAC75-COLLAGE BDC656C3-9E85-4A43-9753-06BC6CD5F482-COLLAGE IMG_5101
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności