Apel Bożonarodzeniowy
5 stycznia, w naszej szkolnej auli, odbył się Apel Bożonarodzeniowy przygotowany przez klasę 3b pod opieką p. Joanny Zięby i p. Marka Kozłowskiego.
Uczniowie klas 1-3 wysłuchali pięknej poezji świątecznej, recytowanej przez kolegów i koleżanki. Widzowie z radością włączali się w śpiew kolęd i pastorałek prezentowanych przez szkolny chórek.
Były to dla nas piękny chwile, dzięki którym udało się przedłużyć atmosferę świąt. Jeszcze raz przypomnieliśmy sobie, że Święta Bożego Narodzenia to czas, który ma nas napełnić miłością, pokojem oraz gotowością do przebaczania.
M. Kozłowski

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!