Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Dzień Bezpiecznego Internetu

Ocena 0/5

W dniu 15 lutego obchodziliśmy w naszej świetlicy szkolnej Dzień Bezpiecznego Internetu.

Z tej okazji w ramach zajęć świetlicowych przeprowadzono pogadanki i dyskusje na temat bezpiecznego korzystania z sieci. Świetliczaki zapoznały się z zaletami korzystania jak również z zagrożeniami, jakie niesie za sobą korzystanie z internetu. Uczniowie zagrali w grę planszową, memory i rozwiązywali karty pracy. Atrakcją dnia było własne wykonanie sylwety laptopa. Zajęcia bardzo się spodobały. Zainteresowane tematem chętnie  w nich uczestniczyli.

Ewalina Bielas

Galeria zdjęć

PHOTO-2022-02-18-12-24-35(2) PHOTO-2022-02-18-12-24-35 PHOTO-2022-02-18-12-24-36(2) PHOTO-2022-02-18-12-24-36(3) PHOTO-2022-02-18-12-24-36(4) PHOTO-2022-02-18-12-24-36(5) PHOTO-2022-02-18-12-24-36 PHOTO-2022-02-18-12-24-37(2) PHOTO-2022-02-18-12-24-37(3) PHOTO-2022-02-18-12-24-37
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności