Dzień Bezpiecznego Internetu
W dniu 15 lutego obchodziliśmy w naszej świetlicy szkolnej Dzień Bezpiecznego Internetu.
Z tej okazji w ramach zajęć świetlicowych przeprowadzono pogadanki i dyskusje na temat bezpiecznego korzystania z sieci. Świetliczaki zapoznały się z zaletami korzystania jak również z zagrożeniami, jakie niesie za sobą korzystanie z internetu. Uczniowie zagrali w grę planszową, memory i rozwiązywali karty pracy. Atrakcją dnia było własne wykonanie sylwety laptopa. Zajęcia bardzo się spodobały. Zainteresowane tematem chętnie w nich uczestniczyli.
Ewalina Bielas


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!