Gotować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale ...
nie o to chodzi, jak co komu wychodzi – tego hasła trzymają się uczniowie koła kulinarnego podczas cotygodniowych zajęć. Zajęcia odbywają się dzięki programowi Laboratoria Przyszłości.
W ostatnim czasie uczniowie przygotowywali:
- ciasto Murzynek,
- oponki serowe,
- ciasto francuskie z jabłkami,
- parówki z serem w cieście.
Wszystko udało się znakomicie i wybornie smakowało.
Gotowanie to pyszne hobby, a do tego pozytywnie wpływa na samopoczucie, dostarcza wiary we własne możliwości. Dzięki wzajemnej współpracy dzieci zauważają jak ważna jest rola każdej osoby do osiągnięcia efektu końcowego.
Aktywne uczestnictwo we wspólnym gotowaniu zarówno w domu, jak również podczas zajęć stanowi drogę do samodzielności i niezależności.
Opiekun: Krystyna Jęśko

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!