Zostań Mistrzem Kodowania - PÓŁ ROKU ZA NAMI
Zajęcia kodowania oraz podstaw programowania realizowane były w obecnym roku szkolnym przez uczniów z klas drugich na zajęciach pozalekcyjnych.
Na zajęciach realizowano miedzy innymi następujące formy pracy z dziećmi:
• Korzystanie z gry edukacyjnej Scottie Go!
• Sterowanie robotami (ozobot, genibot, mówiący robot edukacyjny super doc),
• tworzenie tras dla robotów za pomocą sekwencji kolorowych kodów,
• tworzenie programów obrazkowych na macie do kodowania za pomocą kolorowych kubków,
• Tworzenie wirtualnej rzeczywistości (puzzle AR, Quiver)
• Kodowanie offline (CodyRoby, szyfry, labirynty, dyktanda graficzne, gry matematyczne, dotto, itp.)
• gry i zabawy logiczne (tangram, sudoku, klocki),
• gry matematyczne.
• udział w projekcie: Code Week Polska
Przed nami kolejne wyzwania w drugim semestrze.
W. Pilecka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!