Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Konkurs Ortograficzny Klas III „O Pióro Dyrektora Szkoły”

Ocena 0/5

27 maja 2025 r. w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Ortograficzny Klas III „O Pióro Dyrektora Szkoły”.
W ortograficznych zmaganiach wzięło udział dwunastu uczniów z klas trzecich – po trzech reprezentantów wyłonionych wcześniej w eliminacjach klasowych. Uczestnicy mieli za zadanie napisać tekst dyktowany przez dyrektora szkoły, Pana Krzysztofa Maćkowiaka, a następnie rozwiązać test zawierający różnorodne ćwiczenia z zakresu ortografii.
Wyniki konkursu:
I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii klas trzecich – Bartosz Zdunek (klasa IIIc)
II miejsce – Lena Kuchta (klasa IIId)
III miejsce – Maria Radzi (klasa IIIc)
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów i nieustającej pasji do doskonalenia umiejętności językowych!
Informujemy, że wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas uroczystego apelu z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2024/2025.
A. Piasecka-Kłos, K. Durska

Galeria zdjęć

500811756_1320631289787436_8919117122414584705_n 500823325_1320630983120800_5500081594232133061_n 501005019_1320631276454104_6661409562824762397_n 501460250_1320631349787430_1790074498877220154_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności