Konkurs Ortograficzny Klas III „O Pióro Dyrektora Szkoły”
27 maja 2025 r. w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Ortograficzny Klas III „O Pióro Dyrektora Szkoły”.
W ortograficznych zmaganiach wzięło udział dwunastu uczniów z klas trzecich – po trzech reprezentantów wyłonionych wcześniej w eliminacjach klasowych. Uczestnicy mieli za zadanie napisać tekst dyktowany przez dyrektora szkoły, Pana Krzysztofa Maćkowiaka, a następnie rozwiązać test zawierający różnorodne ćwiczenia z zakresu ortografii.
Wyniki konkursu:
I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii klas trzecich – Bartosz Zdunek (klasa IIIc)
II miejsce – Lena Kuchta (klasa IIId)
III miejsce – Maria Radzi (klasa IIIc)
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów i nieustającej pasji do doskonalenia umiejętności językowych!
Informujemy, że wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas uroczystego apelu z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2024/2025.
A. Piasecka-Kłos, K. Durska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!