Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Konkurs wielkopostny "Krzyż w moim obiektywie"

Ocena 0/5

Wczoraj, w świetlicy szkolnej, odbyło się wręczenie nagród w szkolnym konkursie wielkopostnym "Krzyż w moim obiektywie". Nagrody i wyróżnienia zdobyli:
I miejsce - Alicja Jesa 2d,
II miejsce - Lena Graś 6b.
III miejesce - Ignacy Słaboszewski 5a.
Wyróżnienia:
Antonina Sajczyk 1b,
Antoni Słaboszewski 1b,
Lena Mieczkowska 3b,
Kamil Starczewski 3d,
Amelia Polcyn 5b,
Julia Mierzwiczak 5b,
Maks Sówka 5b,
Michalina Mikołajczak 6a.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie   
Joanna Nowicka i Dominika Wilczek-Wachowicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności