Kółko kulinarne
Na ostatnich zajęciach kulinarnych uczniowie przygotowywali m. in.: racuszki, nuggetsy, babki i rogaliki drożdżowe.
Dzieci uczyły się przygotowywać i formować ciasto, piec i smażyć w odpowiednich temperaturach. Podczas pieczenia i smażenia omawiane były zasady bezpieczeństwa pracy na kuchennym sprzęcie.
Zajęcia dostarczają dzieciom nie tylko zabawy, ale również edukacji i nowych umiejętności, które mogą przenieść do swojego codziennego życia.
Opiekun: K. Jęśko


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!