Łąka kwietna w naszej szkole
Uczniowie klasy 4 c wraz z wychowawcą postanowili stworzyć łąkę kwietną . Najpierw przygotowaliśmy podłoże, następnie zaprosiliśmy panią Marię z Nadleśnictwa Sarbia, która opowiedziała, a zarazem przypomniała nam o zwierzętach występujących w lesie. Kolejny i ostatni etap to już sam siew naszej łąki, która będzie nie tylko piękną ozdobą naszej szkoły ale również będzie to raj dla owadów Dziękujemy pani Marii i Nadleśnictwu Sarbia za wsparcie w naszym przedsięwzięciu.
Karolina Kokot-Wardęga

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!