Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

 Łąka kwietna w naszej szkole    

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 4 c wraz z wychowawcą postanowili stworzyć łąkę kwietną . Najpierw przygotowaliśmy podłoże, następnie zaprosiliśmy panią Marię z Nadleśnictwa Sarbia, która opowiedziała, a zarazem przypomniała nam o zwierzętach występujących w lesie. Kolejny i ostatni etap to już sam siew naszej łąki, która będzie nie tylko piękną ozdobą naszej szkoły ale również będzie to raj dla owadów   Dziękujemy pani Marii i Nadleśnictwu Sarbia za wsparcie w naszym przedsięwzięciu.
Karolina Kokot-Wardęga

Galeria zdjęć

433567806_991527712697797_5819906488478937676_n 433633577_991527586031143_4804064278370133450_n 433652803_991527552697813_4026438847830210752_n 433652825_991527532697815_5915985672449379585_n 433653920_991527769364458_3992702967883944952_n 433660244_991527749364460_8591131421576028412_n 433666854_991527502697818_1898794997299357078_n 433691130_991527656031136_8032399650601223917_n 433726041_991527499364485_2853680949126330090_n 434060679_991527476031154_6570127779734847209_n 434074836_991527722697796_2088863424674365098_n 434138237_991527639364471_5254326840327734831_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności