Powitanie wiosny w Jedynce
Jedną z tradycji naszej szkoły stanowi zwyczaj powitania wiosny. Dzisiejszy dzień, choć pochmurny i ponury, już od wczesnych godzin rannych wprawił całą społeczność naszej szkoły w radosny nastrój. Uczniowie klas młodszych od kilku dni przygotowywali się do pożegnania zimy i powitania wiosny. Wykonali prace plastyczne o tematyce wiosennej. Przygotowali plakaty i transparenty oraz wiosenne piosenki, hasła i okrzyki na cześć rozpoczynającej się dziś pory roku. Zwieńczeniem naszych przygotowań był kolorowy korowód ulicami naszego miasta. Uczniowie wesołymi okrzykami z piosenką na ustach, w barwnym pochodzie przywitali nową i długo wyczekiwaną porę roku. Mamy nadzieję, że słońce szybko wyjdzie zza chmur i pozwoli nam cieszyć się zmianami jakie niesie wiosna.
Wych. klas 1-3


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!