„Razem dla zdrowia. Wspierajmy naukę”
8 kwietnia, w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia „Razem dla zdrowia. Wspierajmy naukę”, uczniów klas trzecich odwiedzili pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Czarnkowie. Tematem spotkania był zdrowy styl życia. Rozmawialiśmy o tym, co warto mieć na talerzu oraz dlaczego aktywność fizyczna to nie tylko obowiązek, ale także świetna forma zabawy. Najwięcej emocji przyniósł quiz o zdrowiu – uczniowie chętnie podejmowali wyzwania, odpowiadali na pytania i brali udział w aktywnościach ruchowych. Nie zabrakło uśmiechów i zdrowej rywalizacji!
Dziękujemy pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Czarnkowie za wspólnie spędzony czas i mnóstwo pozytywnej energii.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!