Światowy Dzień Zdrowia w naszej świetlicy!
Z okazji Światowego Dnia Zdrowia zamieniliśmy owoce i warzywa w prawdziwe witaminowe arcydzieła!
Dzieci przygotowywały swoje własne, zdrowe napoje z owoców, warzyw i mleka, ucząc się przy tym, jak dbać o zdrowie i dobrą formę każdego dnia. Uczniowie eksperymentowali z kolorami, smakami i… własnymi nazwami koktajli – od „Zielonej Mocy” po „Truskawkowy Raj”!
Pamiętajmy: zdrowe odżywianie może być przyjemne i zabawne, a zdrowe nawyki zaprocentują w przyszłości.
K. Sanocka-Ratajczak
A. Matecka-Świętek


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!