Rekolekcje
W dniach 11-13.05 odbyły się w naszej szkole rekolekcje pod hasłem: "Boskie rekolekcje". W swojej tematyce nawiązywały do postaci św. Jana Bosko i duchowości salezjańskiej. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych zarówno w szkole, jak i w kościele. Ostatniego dnia mieli również okazję uczestniczyć we Mszy świętej.
Serdecznie dziękujemy ks. Markowi oraz Paniom Agnieszce i Magdalenie za prowadzenie rekolekcji. Był to dla nas czas dobry czas.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!