Wycieczka do Torunia
Dnia 13 maja 2022 roku dwie klasa 4b i 4c udały się na wycieczkę do Torunia. Odwiedziliśmy Planetarium, Muzeum Piernika, Starówkę i wszystkie główne atrakcje Torunia. Dzięki Pani Przewodnik dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o tym pięknym mieście. Pogoda nam dopisała i humory też. To był bardzo intensywny i ciekawy dzień


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!