10.04.2024 r. obchodziliśmy w naszej Szkole Światowy Dzień Zdrowia, który w tym roku przebiegał pod hasłem: "Moje zdrowie, moje prawo". Z tej okazji społeczność szkolna została poczęstowana słodkimi jabłuszkami
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!