Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Wyniki konkursu plastycznego "WITAJ SZKOŁO"

Ocena 0/5
Ogłaszam wyniki konkursu plastycznego"WITAJ SZKOŁO" zorganizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci przy SP1 w Czarnkowie. Wyróżniliśmy 9 uczniów spośród 16, którzy w najciekawszy sposób przedstawili temat konkursu: Julia Kusiak 3b, Franciszek Florek 2b, Ziemowit Kępa 2b, Gabriel Pszonak 1b, Kinga Dziubala 2b, Liwia Burda 2c, Leon Stawisinski 2c, Sonia Muzyka 3b i Dominik Michalik 8a. Wymienieni uczniowie otrzymują dyplom i drobna nagrodę. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy za podjęcie wyzwania. W pobliżu biblioteki szkolnej jest zorganizowana wystawka prac ????
Zapraszam do obejrzenia.
Stanisława Horoszkiewicz-Wołk

Galeria zdjęć

310666484_613405943843311_1643493905615272403_n 310675166_613405977176641_7353887868496852213_n 311465331_613405700510002_880548108492002625_n (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności