Wyniki konkursu plastycznego "WITAJ SZKOŁO"
Ogłaszam wyniki konkursu plastycznego"WITAJ SZKOŁO" zorganizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci przy SP1 w Czarnkowie. Wyróżniliśmy 9 uczniów spośród 16, którzy w najciekawszy sposób przedstawili temat konkursu: Julia Kusiak 3b, Franciszek Florek 2b, Ziemowit Kępa 2b, Gabriel Pszonak 1b, Kinga Dziubala 2b, Liwia Burda 2c, Leon Stawisinski 2c, Sonia Muzyka 3b i Dominik Michalik 8a. Wymienieni uczniowie otrzymują dyplom i drobna nagrodę. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy za podjęcie wyzwania. W pobliżu biblioteki szkolnej jest zorganizowana wystawka prac 
Zapraszam do obejrzenia.
Stanisława Horoszkiewicz-Wołk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!