XV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Wielkim świętem w SP1 w Czarnkowie był XV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
21 listopada 2025 r.
Cały tydzień trwały przygotowania do finału w piątek. Uczniowie w domach z rodzicami, a w szkole z wychowawcami i nauczycielami matematyki przygotowywali się do egzaminu z tabliczki mnożenia. Było sporo dobrej zabawy przy rozwiazywaniu krzyżówek, rebusów, wykonywaniu plakatów i innych ciekawych prac. Podczas finałowego dnia wielu uczniów zdobyło tytuły Mistrzów Tabliczki Mnożenia.
Serdecznie gratuluję najlepszym, a pozostałych uczniów zachęcam do dalszego treningu, aby zmierzyć się za rok.
Oto relacja fotograficzna z imprezy.
Stanisława Horoszkiewicz-Wołk

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!