Dzień Marchewki w Jedynce!
Dzisiaj w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo pomarańczowo! Uczniowie świętowali Dzień Marchewki przy pysznej degustacji świeżo wyciskanych soków marchewkowych - zdrowo, kolorowo i wyjątkowo smacznie! . Nie zabrakło też świetnej zabawy w naszej fotobudce marchewkowej - uśmiechy, pozy i pomarańczowe akcenty królowały przez cały dzień! To był pełen energii, zdrowia i dobrej zabawy dzień! Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!