Z wizytą u Świętego Mikołaja
19 i 20 grudnia kasy: 2a, 3a, 3b i 3d odwiedziły Krainę Świętego Mikołaja. Na początku przywitały się z sympatycznym reniferkiem, który zaprowadził ich do sali tradycji. Tam dzieci zapoznały się z wieloma ciekawostkami świątecznymi, poznały tradycje świąteczne w poszczególnych państwach oraz odpowiedziały na kilka zagadek. Następnie wyskakały się w sali zabaw, by później odwiedzić magiczny pokój. Po wypowiedzeniu hasła, usłyszały dzwoneczki i ujrzały Świetego Mikołaja. Tam po rozmowie z gościem, mogły pozbyć się swoich złych uczynków obiecując poprawę
. Na sam koniec wykonały zapachowe pudełka i otrzymały czerwone czapeczki. Wycieczka była bardzo udana i na pewno pozostanie w pamięci małych uczniów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!