Nasza szkoła wzięła udział w XIV edycji akcji medialno-edukacyjnej: Zapal znicz pamięci. Tradycyjnie odwiedziliśmy cmentarze, miejsca pamięci i groby wybitnych przedstawicieli danej społeczności. Pamiętamy!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!