Konkurs plastyczny „Świat potrzebuje pokoju”
W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem „Świat potrzebuje pokoju”. W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Prace były oceniane w kategoriach klas 1-3, 4-5, 6-8.
Laureaci:
KLASY 1-3
Imiejsce - Zuzanna Szymańska kl. 2a
II miejsce - Iga Wylegała kl. 3b
III miejsce - Natasza Szyc kl. 2b, Julia Grzegorek kl. 1b
KLASY 4-6
I miejsce - Lucyna Gąsiorowska kl. 4c, Aleksander Wernik kl. 6d
II miejsce - Igor Grzegorek kl. 6e
III miejsce - Julia Fąferek kl. 4b
KLASY 7-8
I miejsce - Maja Magdziarz 8b, Piotr Cichorek 8d
Gratulujemy pomysłów i kreatywności. Dziękujemy za udział w konkursie 

.
Biblioteka szkolna


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!