Bieg charytatywny w piżamach – razem dla dobra innych!
Dzisiaj uczniowie z naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu – Biegu Charytatywnym w Piżamach zorganizowanym przez Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Czarnkowie.
Nasi szkolni wolontariusze z wielkim zaangażowaniem w ostatnim tygodniu zbierali datki na to wyjątkowe wydarzenie i przekazali zebraną kwotę 700 zł za co bardzo dziękujemy.
Wspólny cel połączył sport, zabawę i empatię – uczniowie, nauczyciele i rodzice pobiegli, by okazać wsparcie dzieciom zmagającym się z chorobami nowotworowymi. Kolorowe piżamy, uśmiechy i ogrom pozytywnej energii sprawiły, że w parku Staszica zapanowała niezwykła atmosfera solidarności i radości.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i wolontariuszom za zaangażowanie, a SP2 za organizację!
Razem możemy więc!
Wolontariat SP1 Czarnków

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!