Finał XVI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski
17 października 2025 w Pile rozegrany został finał Olimpiady Ekologicznej, w którym udział wzięło pięciu reprezentantów naszej szkoły.
Polegał na rozwiązaniu testu złożonego z 30 pytań o niezwykle szerokiej tematyce ekologicznej w trzech kategoriach. 2 miejsce zajęła Marcelina Domagała podtrzymując wysoki poziom z poprzedniego roku. Należy podkreślić, że w tym konkursie uczestniczą uczniowie z pięciu powiatów. Niewiele do wyróżnienia zabrakło Marysi Wicher, która przegrała rywalizację o zaledwie 1 punkt. 7 grudnia w Centrum Powiatowym ISKRA w Pile odbędzie się uroczyste podsumowanie olimpiady, na którym będą wręczone dyplomy i nagrody. Na tę galę oczywiście zaproszenie otrzymała Marcelina. Gratulacje!
Janusz Gołębiewski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!