Konkurs "Pani Wiosna"
Dzisiaj odbyło się wręczenie nagród w konkursie "Pani Wiosna", zorganizowanym przed Samorząd Szkolny. Uczniowie wykonali przepiękne prace przestrzenne, w które włożyli mnóstwo energii i pracy. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy z pracami, która znajduję się tuż obok sekretariatu szkoły.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!