Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Konkurs "Pani Wiosna"

Ocena 0/5

Dzisiaj odbyło się wręczenie nagród w konkursie "Pani Wiosna", zorganizowanym przed Samorząd Szkolny. Uczniowie wykonali przepiękne prace przestrzenne, w które włożyli mnóstwo energii i pracy. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy z pracami, która znajduję się tuż obok sekretariatu szkoły.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie  

Galeria zdjęć

435670038_1006886624495239_3211026280977690228_n 435693764_1006886544495247_8816653636039314629_n 435889195_1006886621161906_9132759730963779340_n 436164973_1006886851161883_835504213271474109_n 436364203_1006886761161892_4363787623489469297_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności