Akcja społeczno - edukacyjna "Żonkile"
Nasza Szkoła bierze udział w akcji społeczno - edukacyjnej: "Żonkile" organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. 19 kwietnia przypada 81. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. Uczniowie podczas zajęć zostaną zapoznani i ideą akcji i wydarzeniami, które upamiętnia. Pamiętajmy o bohaterach tamtych wydarzeń.
#AkcjaŻonkile


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!