Antosia z kl. 1 b otrzymała wyróżnienie w konkursie WIELKANOCNA PISANKA organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną z Oddziałem Dziecięcym w Czarnkowie .Serdecznie gratulujemy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!