Tydzień Uważności za nami
Klasy I-III wyruszyły w swoją kosmiczną podróż do świata uważności. Pod okiem swoich pań codziennie poznawały historię Kajo. Uczniowie dotarli na planety mądrości, oddechu i samoświadomości. Bawmy się w uważność, ćwiczymy świadome oddychanie, zatrzymajmy się…. Dziękuję za przyłączenie się do tak ważnej akcji.
Emilia Symonowicz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!