Zakończyliśmy Tydzień Profilaktyki w SP1 z SensuLab
Ostatnie w tym roku warsztaty dla kl. 7-8. Cykl zajęć podzielony był na 2 dni w blokach tematycznych.
Mityng 1 - poświęcony był zagadnieniom dotyczącym rozumienia siebie, własnych emocji i relacji z innymi osobami, a także tematyce zagrożeń wieku dorastania - sięganiu po alkohol, narkotyki i dopalacze.
Mityng 2 – poświęcony był zagadnieniom związanym z seksualnością człowieka.
Podczas realizacji programu były poruszane tematy związane z wywieraniem presji rówieśniczej i sposobami radzenia sobie z nią, zachowaniami agresywnymi i zachowaniach o uprzedmiotawiającym charakterze, zwłaszcza w relacjach chłopcy – dziewczęta.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i liczymy na współpracę w kolejnych latach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!